مجله سایت مجله سایت .

مجله سایت

رویایی‌ترین هتل‌ها برای خوابیدن زیر سقف آسمان

چند نفر از ما آن روزگاری را که شب های  تابستان زیر نور ستاره ها در پشت بام ‌خانه‌ها می‌خوابیدیم را به یاد  دارند؟ شب‌هایی که شاید نور ستاره‌ها امان نمی‌داد تا پلک‌ روی هم بگذاریم.  

 

امروز در کلان شهرها به دلایل زیادی نمی‌شود حس خوابیدن زیر سقف آسمان  را تجربه کرد اما هتل بدون سقف مکانی است که این حس را برای شما تداعی  می‌کند. اینکه بهترین این هتل‌ها کدامند و کجا قرار دارند را در این مطلب  از مجله دلتا با هم خواهیم دانست.

اقامتگاه Lion Sands Game Reserve | جنوب آفریقا
داشتن یک خانه درختی در کودکی همیشه آرزوی بیشتر ما بوده و شاید هم هست.  در جنوب آفریقا یک خانه درختی وجود دارد که می‌تواند این آرزوی دیرینه را  حتی برای یک شب هم که شده بر آورده کند. در این هتل بدون سقف، شب، زمانی که  روی تخت مشغول استراحت هستید این امکان را دارید تا کهکشان‌ها و ستاره‌های  بی شمار اطرافتان را ببینید و بشمارید.

اقامتگاه Bangkok Tree House | تایلند
اگر در سفر جهانگردی خود به تایلند رسیدید می‌توانید در این خانه درختی، برای چند روز کاملا  ارگانیک زندگی کنید. طراحی این اقامتگاه طوری است که حتی شما زیر سقف آسمان  دوش می‌گیرید! وجود برکه‌ها و رودخانه‌هایی اطراف این هتل، اقامت شما را  رویایی‌تر می‌کند.

اقامتگاه Las Ventanas al Paraiso | مکزیک
هتل لوکس و با شکوهی در مکزیک که دارای ۷۱ اتاق است. این اقامتگاه دست  شما را در انتخاب باز گذاشته، چرا که هم می‌توانید در اتاق‌های لوکس هتل که  چشم‌اندازهای بی‌نظیری دارند اقامت کنید و هم این که درخواست کنید تا محل  اقامتتان را به ساحل مخصوص هتل ببرند. زمانی که شما دستور این کار را  می‌دهید همه چیز حتی تلویزیون هم برایتان در اتاق ساحلی‌تان مهیا می‌شود.

پیشنهاد مطالعه: برای آشنایی با اقامتگاه های جذاب در داخل کشور، اقامتگاه ماجرا؛ اقامتگاهی به رنگارنگی خاک‌های هرمز را در مجله گردشگری دلتا مطالعه کنید.

همچنین بخوانید:
اسپیناس؛ نماد طبیعت زیبای آستارا 

عجیب ولی واقعی، شهری به اندازه یک آپارتمان 

مینیاتورک، مثل گالیور در سرزمین لی‌لی پوت! 

پسر آسمان؛ عجیب‌ترین کوهستان دنیا 

ساحل کاپوچینو! 

با مجله گردشگری دلتا همراه باشید .


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ بهمن ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۳۵:۳۳ توسط:مجله سایت موضوع: نظرات (0)